Witamy Sprzedaż Adidas !

Najnowsze i najbardziej popularne produkty online!

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej PLN700!

Sprzedaż Adidas
Str. główna >>  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Dostawa i zwroty

Zasady wysyłki

- Międzynarodowa przesyłka jest obsługiwana przez International EMS, DHL lub UPS, w ciągu 1-2 tygodni od dostawy do domu normalnie. Przed złożeniem zamówienia dokładnie sprawdź swoje imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail i produkty, aby upewnić się, że przesyłka jest odpowiednia. Wysyłamy na cały świat.

- Zamówienia są zwykle wysyłane w ciągu 48 godzin od daty zamówienia. Po wysłaniu towaru prześlemy Ci numer przesyłki pocztą e-mail w celu natychmiastowego śledzenia online.

-Wszystkie zamówienia będą ubezpieczone na pełną kwotę zakupu i mogą być śledzone w EMS, DHL i tak dalej

EMS: http://www.ems.com.cn/english-main.jsp
DHL: http://www.dhl.com/en.html

Zasady dotyczące zwrotów

Dążymy do pełnej satysfakcji. Wszystkie zamówione tutaj artykuły są tu ściśle związane z słowem "to, co widzisz na naszej stronie, to to, co dostajesz w ciągu 1-2 tygodni". Przed skorzystaniem z łatwej polityki wymiany i zwrotu, musisz skontaktować się z nami, zwracając adres wysyłki przed odesłaniem produktów. Musisz zwrócić swój przedmiot w ciągu 7 dni od skontaktowania się z nami. Zwrócony produkt musi być w nieużywanym stanie i odesłany w takim samym stanie, w jakim został wysłany. Wszystkie zwrócone produkty należy przesłać na adres wysyłki, który wyślemy do Ciebie e-mailem po otrzymaniu opinii tutaj!

Wszystkie zamówione przedmioty to odpowiednie pozycje, które wybierasz tutaj. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. . Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki.

Wymiany

-Zamówimy wymianę na inny rozmiar lub kolor w ciągu 14 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Skontaktuj się z nami za pomocą swojego identyfikatora zamówienia, a jeden z naszych członków zespołu Ci pomoże. Jeśli chcesz wymienić przedmioty na inny styl, musisz zwrócić produkty w zamian za zwrot * (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie na wybrany styl.

-Musisz się z nami skontaktować przed odesłaniem przedmiotów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub prane, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

-Nie pokrywamy kosztów wysyłki wymiany; będziecie Państwo odpowiedzialni za przesyłkę zwrotną oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłki z powrotem do Państwa. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Anulowanie zamówienia

-Złożenie zamówienia musi zostać złożone przed wysłaniem zamówienia. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Mam nadzieję, że rozumiesz w tym kluczowym punkcie. Żądania anulowania po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszą Polityką zwrotów. I wszystkie odwołania będą obciążone pewną prowizją przez bank. Mam nadzieję, że możesz zrozumieć. Witamy login i zamówienie z naszej strony internetowej.